KONTAKT OSS

SOLENERGI FUSEN AS

TLF 400 FUSEN (400 38736)   |   prosjekt@fusen.no

Henvendelser til alle @fusen.no adresser håndteres i hht GDPR.

Adresse

Oslo:

Karoline Kristiansens vei 1h, 0661 Oslo 

Postadresse: PB 6241 Etterstad, 0603 Oslo

Trondheim:

Ingvald Ystgaards vei 40, 7047 Trondheim

Resten av Norge:

Vi har lokale partnere og leverer anlegg over hele Norge.

Nøkkelpersoner

Thor Christian Tuv / 959 27 203 / thor-christian@fusen.no

Steinar Nilsen / 90 846 846 / steinar@fusen.no

Geir Fikke / 908 83 528 / geir@fusen.no

Ana Cristina Chagas / 409 12 624 / ana@fusen.no

Nora Holst Haaland / 938 62 838 / nora@fusen.no

Jens Hetland / 920 22 393 / jens@fusen.no

Thomas Skazedonigg / 967 09 621 / thomas@fusen.no

Nuria Garcia Lozano / 482 08 309 / nuria@fusen.no

William Andersson / 988 46 539 / william@fusen.no

Claudiu Dudau / 998 76 520 / claudiu@fusen.no

Zilvinas Kubilius / 998 54 261 / zilvinas@fusen.no

Mats Brekke / 977 22 072 / mats@fusen.no

Andreas Østenå / 900 97 346 / andreas@fusen.no

Kontakt

Fyll ut skjemaet dersom du vil komme i kontakt med oss for å få solceller på ditt næringsbygg. FUSen leverer til og bedrifter og næringseiendom, og ikke til privatboliger og borettslag.

Hvis du har en konkret forespørsel om solcelleanlegg, kan du fylle ut interesseskjema for solcelleanlegg med detaljer for ditt bygg.