KONTAKT OSS

SOLENERGI FUSEN AS

TLF 400 FUSEN (400 38736)   |   prosjekt@fusen.no

Henvendelser til alle @fusen.no adresser håndteres i hht GDPR.

 

FUSen leverer til Næringsbygg i hele landet.

 

Region Øst-Vest: 400 38 736, Fyrstikktorget, Karoline Kristiansens vei 1h, 0661 Oslo 

 

Region Midt/Nord: Geir Fikke, 908 83 528, Ingvald Ystgaards vei 40,

7047 Trondheim

 

Region Vestfold/Telemark/Agder: Thor Brubakken, 466 46 123, Storgata 33, 3256 Larvik

 

Postadresse: PB 6241 Etterstad, 0603 Oslo

 

Instruks for Fakturering av FUSen, Last ned her.

VIKTIG: Oppgi prosjektnummer (spør om nødvendig)

Alt. 1) Bruk EHF. Org. nummer 999 009 123

Alt. 2) Epost til mb.10095@xledger.net. Obs:

-- KUN et PDF vedlegg, under 32 MB

-- Kun EN faktura per epost

-- ALT annet enn faktura slettes.

 

 

Nøkkelpersoner

Thor Christian Tuv / 959 27 203 / thor-christian@fusen.no

Steinar Nilsen / 90 846 846 / steinar@fusen.no

Geir Fikke / 908 83 528 / geir@fusen.no

Ana Cristina Chagas / 409 12 624 / ana@fusen.no

Nora Holst Haaland / 938 62 838 / nora@fusen.no

Jens Hetland / 920 22 393 / jens@fusen.no

Thomas Skazedonigg / 967 09 621 / thomas@fusen.no

Nuria Garcia Lozano / 482 08 309 / nuria@fusen.no

William Andersson / 988 46 539 / william@fusen.no

Claudiu Dudau / 998 76 520 / claudiu@fusen.no

Zilvinas Kubilius / 998 54 261 / zilvinas@fusen.no

Mats Brekke / 977 22 072 / mats@fusen.no

Andreas Østenå / 900 97 346 / andreas@fusen.no

Thor Brubakken / 466 46 123 / thor@fusen.no

Frederik Gonzalez-Hidalgo / 981 52 333 / frederik@fusen.no

Thor Thinius Tuv / 478 21 276 / thor-thinius@fusen.no 

Rea Londo / 967 52 256 / rea@fusen.no

Jonas Sivertsen / 905 43 186 / jonas@fusen.no

Kontakt

Fyll ut skjemaet dersom du vil komme i kontakt med oss for å få solceller på ditt næringsbygg. FUSen leverer til og bedrifter og næringseiendom, og ikke til privatboliger og borettslag.